سنسور فیبر نوری و آمپلی فایر لیوز

با استفاده از سنسور فیبر نوری و آمپلی فایر لیوز می‌توانید اشیاء با هر نوع شکل ظاهری را در خط تولیدتان تشخیص دهید.
سنسور فیبر نوری لیوز با جنس بدنه شیشه‌ای و پلاستیک مستحکم و ساختار انعطاف پذیر خود در تمام محیط‌های کاری قابل انتخاب و استفاده هستند و در هر شرایطی به شما عملکرد کاملی ارائه می‌دهند که نگرانی از شکستگی و تعمیر این سری از سنسور‌ها را به صفر رسانده‌اند.

از برجسته‌ترین ویژگی‌های سنسور فیبر نوری و آمپلی فایر لیوز می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

۱- طراحی ساختاری به روز در فیبر های نوری از جنس پلاستیک به شما کیفیت بدنه بی‌نظیری را ارائه می‌دهد که در نتیجه شکستگی و تعمیر حداقلی را خواهید داشت.
۲- تکنولوژی به کار رفته در ساختار بدنه سنسور فیبر نوری ( که در انواع شیشه ای ، پلاستیکی و … موجود می‌باشند )؛ به شما توانایی تشخیص اشیاء در محیط‌هایی با دمای بسیار بالا را ارائه می‌دهد.
۳- تنظیم آسان میزان حساسیت و تغییر نوع سوئیچ خروجی تنها با استفاده از آمپلی فایر میسر می‌باشد.
۴- به لطف سری جدید آمپلی فایر های لیوز ، توانایی زمان‌دهی و افزایش قابل توجه فاصله دید فیبر نوری را تنها با زدن چند دکمه خواهید داشت.

با استفاده از سنسور فیبر نوری و آمپلی فایر قادر به شناسایی اشیاء در خطوط تولید با دقت و سرعت بسیار بالایی خواهید بود. این سنسور فیبر نوری قابلیت اتصال لنز جداگانه برای دسترسی به فاصله عملکرد وسیعتر و دقت با رزولیشن بالاتر را نیز دارند.

کاربرد استفاده از آمپلی فایر برای سنسور فیبر نوری

منجر به افزایش دقت، زمان پاسخگویی سریعتر و بهبود کلی عملکرد سنسور می‌شود. بنابراین استفاده از آن باعث می‌شود فاصله عملکرد ، دقت اندازه‌گیری و زمان پاسخگویی سنسور فیبر نوری را متناسب با نیازتان تنظیم نمایید و همچنین پشتیبانی از رابط IO-Link را نیز برای شما فراهم نموده است. با توجه به ویژگی‌های کاربردی ذکر شده ، این سری از محصولات لیوز به شما عملکردی کاملا متناسب با نوع خواسته و نیازتان را در اتوماسیون صنعتی ارائه می‌دهند که شما را از هر نوع نقص و کمبود سایر برند‌ها آسوده می‌نمایند.

برای خرید سنسور فیبر نوری و آمپلی فایر لیوز می‌توانید با ما تماس حاصل فرمایید تا لیست قیمت ، کاتالوگ فارسی ، ویدیو‌های اختصاصی و مشخصات فنی تمام این سری‌های فیبر نوری – آمپلی فایر برای شما ارسال شود.

همچنین شما می‌توانید برای خرید انواع محصولات لیوز درخواست خود را از طریق فرم موجود در صفحه اصلی سایت ارسال نمایید تا تمام اطلاعات مربوطه برایتان ارسال شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *