سنسور پردازش تصویر صنعتی لیوز

کلیه صنایع فعال در اتوماسیون صنعتی نیازمند‌هایی را متناسب با نوع فعالیت خود دارند که یکی از این نیاز‌ها سنسور پردازش تصویر صنعتی می‌باشد؛ گستردگی و تنوع بی‌نظیر سنسور های پردازش تصویر صنعتی لیوز سبب شده تا به تمام خواسته و نیاز‌های شما در تمام صنایع به دقیق‌ترین و سریع‌ترین حالت پاسخ داده شود. این سری از سنسور های صنعتی علاوه بر پردازش دقیق و بدون خطا به شما امکانات بسیار بیشتری مانند خواندن بارکد ، نظارت بر حجم دستگاه ها ، شناسایی ، تعیین موقعیت مکانی اشیاء و … را ارائه می‌دهند.

از جمله کاربرد‌های شاخص سنسور پردازش تصویر صنعتی لیوز می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

۱- قابلیت تطبیق‌پذیری کاملا آسان این سنسور با اجزای خط تولیدتان باعث شده به یکپارچگی ایده‌آلی دست پیدا کنید.
۲- این سنسور پردازش تصویر امکان ذخیره سازی تمام داده‌ها نظیر تصاویر، بارکد ، … را برای شما فراهم کرده است که در هر زمانی امکان مشاهده داده‌های مذکور را خواهید داشت.
۳- مجهز بودن این سنسور ها به آخرین تکنولوژی روز دنیا نصب و راه اندازی آن‌ها را بسیار آسان کرده است.
۴- سری LSIS 462i این سنسور های پردازش تصویر صنعتی افزون بر خواندن بارکدهای ۱ بعدی ، ۲ بعدی امکانات متنوعی نظیر اندازه‌گیری فاصله اشیاء ، ابعاد بدنه آن‌ها، بررسی سالم بودن قطعات و … را برای شما فراهم نموده است.

لیوز با ارائه سنسور پردازش تصویر صنعتی و یا همان دوربین پردازش تصویر صنعتی ، ویژگی‌های کاربردی متنوع چندین سنسور را در قالب یک مجموعه واحد جای داده است که هزینه اقتصادی بسیار مناسبی را برای شما به همراه می‌آورد.

برای خرید سنسور پردازش تصویر صنعتی لیوز می‌توانید با ما تماس حاصل فرمایید تا لیست قیمت ، کاتالوگ فارسی، ویدیو‌های اختصاصی و مشخصات فنی تمام این سری‌های بررسی تصویر – دوربین پردازش تصویر – دوربین صنعتی – سنسور صنعتی برای شما ارسال شود.

همچنین شما می‌توانید برای خرید انواع محصولات لیوز درخواست خود را از طریق فرم موجود در صفحه اصلی سایت ارسال نمایید تا تمام اطلاعات مربوطه برایتان ارسال شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *