سنسور فورک لیوز چیست

سنسور های فورک لیوز با بالاترین میزان دقت و سرعت در عملکرد، وظیفه‌ی تشخیص انواع لیبل را در اتوماسیون صنعتی بر عهده دارند. لیوز در این سنسور تشخیص لیبل ، فرستنده و گیرنده را بصورت داخلی با یکدیگر ادغام نموده که سرعت و دقت این سری از سنسور های لیوز را به حداکثر رسانده است.
از برجسته‌ترین قابلیت‌های این سنسور می‌توان به تشخیص با دقت بسیار بالا در کنار نصب و راه اندازی بدون نیاز به تنظیمات پیچیده نام برد.

از دیگر ویژگی‌های کاربردی سنسور فورک لیوز می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

۱- عالی‌ترین عملکرد و قیمت بهمراه بهینه‌ترین ابعاد بدنه در مقابل تمام سنسورهای فورک برند‌های دیگر.
۲- توانایی تنظیم نوع عملکرد، حساسیت، نوع سوئیچ خروجی و … متناسب با هر نوع نیاز شما در سنسور فورک تشخیص لیبل فراهم شده است.
۳- این سری دارای نشانگر LED می‌باشد که با اعلان وضعیت و نمایش عملکرد، اطلاعات لحظه‌ای از فعالیت سنسور را نمایش می‌دهد.
۴- این سنسور فورک به آخرین تکنولوژی روز مجهز شده که منجر شده تطبیق‌پذیری آسان، سریع و کامل با هر خط تولیدی میسر شود.

حساسیت بالا، زمان پاسخگویی بسیار سریع بهمراه عملکرد بدون خطا، این سری از سنسور های لیوز را ایده آل ترین انتخاب برای خطوط تولیدی که نیازمند سرعت بالای تشخیص لیبل هستند در اتوماسیون صنعتی تبدیل نموده است.بنابراین اگر نیاز به تشخیص لیبل دارید، با خیال راحت می‌توانید خط تولیدتان را به بهترین سنسور تشخیص لیبل یعنی سنسور تشخیص لیبل فورک لیوز مجهز نمایید.

برای خرید سنسور فورک لیوز می‌توانید با ما تماس حاصل فرمایید تا لیست قیمت ، کاتالوگ فارسی و مشخصات فنی تمام سری سنسور های لیبل خوان فورک ، سنسور چاکدار لیوز – سنسور فورک U شکل – سنسور U شکل – سنسور تشخیص لیبل برای شما ارسال شود.

همچنین شما می‌توانید برای خرید انواع محصولات لیوز درخواست خود را از طریق فرم موجود در صفحه اصلی سایت ارسال نمایید تا تمام اطلاعات مربوطه برایتان ارسال شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *