سنسور کنتراست لیوز

سنسور های کنتراست لیوز با توانایی پشتیبانی از انواع منبع های نوری نظیر لیزر، نور RGB و نور WH برای تشخیص دقیق و بدون خطای طیف‌های گوناگون از یک رنگ‌ در اتوماسیون صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این سری از سنسور‌های لیوز به فناوری‌های جدید و به روزی مجهز شده‌اند که نتیجه آن به ارمغان آوردن قابلیت‌های منحصر به فردی برای شما می‌باشد.

از برجسته‌ترین ویژگی‌های سنسور کنتراست لیوز می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

۱- دارا بودن رابط پیشرفته IO-Link داخلی که بدون نیاز به تهیه دستگاه‌های مجزا، امکانات و توانایی‌های سنسور شما را افزایش می‌نماید.

۲- تکنولوژی YellowBoost که انحصارا توسط لیوز برای شما فراهم آورده می‌شود، ارائه‌گر عملکردی بدون خطا با بالاترین میزان دقت در این سری از سنسورهای این برند شده است.

۳- تنظیم میزان حساسیت، نوع عملکرد خروجی و … سنسور کنتراست به سریع‌ترین و آسان‌ترین حالت ممکن تنها با استفاده از دکمه Teach میسر شده است.

۴- این سری از سنسور های لیوز مجهز به قابلیت بسط دادن پالس خروجی که باعث تطبیق‌پذیری کامل این سنسور ها با هر نوع سیستم PLC می‌شود که باعث شده است این سنسور لیوز یکپارچگی کامل با هر خط تولیدی را داشته باشد.

۵- سری کنتراست پشتیبانی از فرکانس خروجی تا ۱۰ کیلو‌هرتز را برای شما امکان پذیر نموده است.

سنسور‌های کنتراست لیوز الکترونیک با همراه داشتن قابلیت‌های ذکر شده، به آسانی و با قدرتی بی‌نظیر عملکرد خط تولید شما را با کمترین هزینه بصورت چشمگیری افزایش می‌دهند.

برای خرید سنسور کنتراست لیوز می‌توانید با ما تماس حاصل فرمایید تا لیست قیمت، کاتالوگ فارسی و مشخصات فنی تمام سری سنسور های ویژه لیوز نظیر سنسور تشخیص رنگ لیوز، سنسور لومینسانس ، سنسور کد رنگ (سنسور تشخیص کد رنگ) ، سنسور رنگ ، سنسور مارک بین لیوز ، سنسور چشم کنتراست ( Contrast ) نظیر سنسور کنتراست سری KRT 3B ، سنسور کنتراست سری KRT 20 و سری کنتراست KRT 55 برای شما ارسال شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *