سنسور لومینسانس لیوز

سنسور لومینسانس لیوز با مجهز بودن به جدیدترین تکنولوژی روز و دارا بودن لنزی با قدرت تشخیص بالا برای شناسایی رنگ های فسفوریک و مرئی بدون در نظر گرفتن جنس بدنه اشیاء در اتوماسیون صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

از دیگر ویژگی‌های برجسته سنسور لومینسانس لیوز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- لنز پیشرفته این ‌سنسور لیوز قابلیت تشخیص رنگ ها را تا ۲۰۰ میلی‌متر فراهم نموده است.

۲- توانایی تنظیم سریع و دلخواه میزان حساسیت سنسور لومینسانس متناسب با نیاز شما با استفاده از دکمه تعبیه شده در این محصول.

۳- این سری از محصولات لیوز با سوکت قابل چرخش به شما عملکردی بهینه در خط تولیدتان را ارائه می‌دهند.

۴- سنسور لومینسانس جنس بدنه آهنی مستحکمی دارد که امکان استفاده از آن را در هر شرایط محیطی میسر کرده است.

به لطف فناوری بروز و قابلیت‌های ذکر شده، با استفاده از این سری از سنسور لیوز یعنی سنسور Luminescence لیوز ، بدون نیاز به تنظیمات پیچیده و وسایل اضافه به عملکردی بی‌نظیر و بی‌نقص دست پیدا خواهید کرد که کارایی خط تولیدتان را بصورت چشمگیری افزایش می‌نماید.

برای خرید سنسور لومینسانس لیوز می‌توانید با ما تماس حاصل فرمایید تا لیست قیمت، کاتالوگ فارسی ، مشخصات فنی تمام سری سنسور های لومینسانس Luminescence – سنسور تشخیص رنگ – سنسور کنتراست – سنسور کد رنگ لیوز ( سنسور تشخیص کد رنگ ) – سنسور رنگ – سنسور مارک بین – سنسور چشم کنتراست ( Contrast ) و انواع سری سنسورهای لومینسانس نظیر سری لومینسانس LRT 8 برای شما ارسال شود. همچنین شما می‌توانید برای خرید انواع محصولات لیوز درخواست خود را از طریق فرم موجود در صفحه اصلی سایت ارسال نمایید تا تمام اطلاعات مربوطه برایتان ارسال شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *