سنسور نوری لیوز سری 3 و 25

سنسور های نوری لیوز سری 3 و 25 مجموعه‌ای از قابلیت‌های منحصر به فرد با بیشترین تنوع عملکرد را به شما در اتوماسیون صنعتی ارائه می‌دهند که سایر برندها تنها بخشی از این ویژگی‌ها را به‌طور جداگانه در اختیار دارند. سنسور نوری سری 3 و سنسور نوری سری 25 لیوز دارای ویژگی‌ها و قابلیت‌های بسیار برجسته‌ای می‌باشد که پاسخگوی نیاز‌های شما در انواع صنایع می‌باشد که در ذیل به برخی از آن ها اشاره شده است.

از شاخص‌ترین قابلیت‌های سنسور نوری سری 3C و 25C لیوز الکترونیک می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

۱- طراحی خاص این سنسور های نوری باعث نصب آسان و تطبیق پذیری کامل با خط تولید شما شده است.

۲-درجه حفاظت IP 67 و IP 69K موجود در این سنسور های نوری به شما عملکرد بی‌نقصی در انواع شرایط محیطی ارائه می‌دهد.

۳- این سنسورها دارای نشانگر‌های LED با زاویه نمایش ۳۶۰ درجه برای اعلان وضعیت، تنظیمات، … می‌باشند.

۴- تمام این سری از سنسور های نوری توانایی پشتیبانی از رابط IO-Link را دارند.

۵- قابلیت تنظیم حساسیت این سنسور های نوری لیوز متناسب با نیاز شما منجر به دقت، سرعت حداکثری و عملکردی بدون خطا در انواع خطوط تولید می‌شود.

حاصل ویژگی‌های ذکر شده، پاسخگویی برتر این سری از سنسور‌های نوری در تمام صنایع به ویژه صنایع بسته‌بندی و صنایع غذایی به شما می‌شود که برتری برند لیوز را باری دیگر به میان آورده است.

برای دریافت قیمت سنسور های نوری و خرید سنسور نوری لیوز می‌توانید تماس حاصل فرمایید تا لیست قیمت، کاتالوگ فارسی، مشخصات فنی تمام سری های سنسور های چشم لیوز یا همان سنسور فتوالکتریک لیوز نظیر سنسور چشم سری HT 3C، HRT 3C، HRT 25، HT 25C لیوز برای شما ارسال شود. همچنین شما می‌توانید برای خرید انواع محصولات لیوز درخواست خود را از طریق فرم موجود در صفحه اصلی سایت ارسال نمایید تا تمام اطلاعات مربوطه برایتان ارسال شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *