سنسور تشخیص رنگ لیوز

سنسور های تشخیص رنگ لیوز با ارائه عملکردی دقیق و بدون خطا جزء محصولات برجسته برند لیوز الکترونیک به شمار می‌آیند که قابلیت تطبیق پذیری آسان و سریع این سری با خط تولید شما منجر به صرفه‌جویی حداکثری در زمان نصب و راه‌اندازی می‌شود. این سری از محصولات لیوز برای شناسایی و تشخیص رنگ در اتوماسیون صنعتی و انواع خطوط تولید با شرایط محیطی گوناگون به کار می‌روند.

از دیگر توانایی‌های شاخص و برجسته سنسور تشخیص رنگ لیوز می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

۱- این سنسور‌ها دارای قابلیت تنظیم جداگانه تلرانس هر رنگ متناسب با محدوده رنگ مورد نیاز شما را می‌باشند.

۲- فاصله دید بسیار عالی 12.5 میلی متر یا 60 میلی متر این سری از سنسور های تشخیص مارک، مناسب برای پاسخگویی از فواصل گوناگون می‌باشد.

۳- امکان شناساندن رنگ مرجع یا تنظیم آسان میزان حساسیت سنسور تنها با یک دکمه (دکمه Teach).

۴- سنسور های مارک بین لیوز پشتیبانی از فرکانس خروجی تا ۶ کیلو‌هرتز را برای شما فراهم کرده‌اند.

۵- بدنه ضد ضربه به همراه سوکت قابل چرخش سری CRT 20B لیوز به شما عملکردی بی‌نقص را در هر شرایط محیطی ارائه می‌دهد.

قابلیت‌های بالا تنها بخشی از ویژگی‌ها و توانایی‌های برجسته این سری از سنسور‌های لیوز می‌باشد که با همراه داشتن سه قابلیت اصلی نظیر تشخیص قابل اعتماد، سرعت فعالیت بسیار بالا، پشتیبانی از انواع استاندارد‌ها، این سری از سنسور های لیوز به شما عملکردی بی‌نظیری را متناسب با خواسته و نیاز شما ارائه می‌دهند.

برای دریافت قیمت سنسور تشخیص رنگ لیوز و خرید سنسور مارک بین می‌توانید با ما تماس حاصل فرمایید تا لیست قیمت، کاتالوگ فارسی، مشخصات فنی تمام سری های سنسور کالر مارک ، سنسور کد رنگ ( سنسور تشخیص کد رنگ ) ، سنسور رنگ نظیر سنسور تشخیص رنگ سری CRT 448 و سنسور تشخیص رنگ سری CRT 20B لیوز برای شما ارسال شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *