پرده های نوری لیوز

پرده های نوری لیوز با تنوع و گوناگونی در سری‌های خود پاسخگوی انواع نیاز‌های شما در زمینه اندازه گیری، سوئیچینگ و ایمنی خطوط تولید از جمله نظارت بر سیستم در حال فعالیت، تشخیص طول، ارتفاع و حفره ایجاد شده در بسته بندی‌ها و … می‌باشند. متناسب با اینکه نیاز شما از پرده‌های نوری لیوز اندازه گیری، تعویض اشیاء و یا حفظ ایمنی در خطوط تولید می‌باشد، به آسانی از طریق تنظیمات هر سری از پرده های نوری لیوز قابلیت تغییر عملکرد آن را دارید که شما را از تنظیمات پیچیده PLC راحت می‌کند و زمان غیر فعال بودن خطوط تولیدتان را به حداقل می‌رساند.

از ویژگی‌ها، قابلیت‌ها و مشخصات فنی برجسته و شاخص این سری از محصولات لیوز می‌توان به دقت رزولیشن 1 میلی متر، زمان پاسخگویی فوق العاده 2 میلی ثانیه، اندازه بهینه و … اشاره نمود که پاسخگوی انواع نیاز‌های شما در صنایع پتروشیمی ، خودروسازی، نساجی، بسته بندی، چوب و … می‌باشند. همچنین این سری دارای تاییدیه برای عملکرد در محیط‌های دارای گرد و غبار، خطر انفجار و اشتعال و … می‌باشد. چه از سری CML، CSL و یا CSR پرده‌های نوری برای پاسخگویی به انواع نیاز‌هایتان استفاده کنید؛ به قابلیت و ویژگی‌های در خطوط تولیدتان دست پیدا خواهید کرد که فقط در پرده های نوری لیوز الکترونیک برای شما فراهم شده است.

 

برای دریافت قیمت و خرید پرده های نوری لیوز می‌توانید تماس حاصل فرمایید تا لیست قیمت، کاتالوگ و مشخصات فنی تمام سری های پرده نوری را برای شما ارسال شود. همچنین برای خرید محصولات لیوز، می‌توانید درخواست خود را از طریق فرم موجود در صفحه اصلی سایت ارسال کنید تا اطلاعات مربوطه خدمت شما ارسال شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *