اسکنر های لیزری ایمنی لیوز

اسکنر لیزری ایمنی سری RSL 400 لیوز، استاندارد‌های جدیدی را برای حفاظت از انسان با رنج ایمن سازی و حفاظت وسیع و گسترده‌ای ارایه کرده است. این سری جدید‌ترین نسل اسکنر های لیزری لیوز الکترونیک می‌باشد که لیوز از دهه‌ها تجربه خود در زمینه ایمنی و Safety خطوط تولید در صنایع مختلف استفاده نموده است و کامل‌ترین سنسور برای حفاظت از نیروی انسانی و دستگاه‌های موجود در خط تولید را عرضه کرد است. این چندین دهه تجربه منجر به ساخت اسکنر لیزری با تکنولوژی منحصر به فرد، ویژگی و قابلیت‌های تاثیر برانگیز، جنس ساختاری بسیار مستحکم و … شد.

همچنین این تجربه و تخصص لیوز باعث شده است تا وظیفه حفاظت و ایمن سازی در روش سنتی و قدیمی که با دو دستگاه انجام می‌گرفت به یک سری جدید RSL 400 که به طور حرفه ای “هوشمند” شده، تبدیل شده است تا عملکرد، کارایی و استفاده آسان را برای کاربران خود فراهم کند.

از اطلاعات و مشخصات فنی اين سری از

اسکنر لیزری ایمنی لیوز

می‌توان به ویژگی‌هایی از قبیل زاویه پوشش 270 درجه، فاصله عملکرد 8.25 متر، ارتباط بلوتوث و اترنت، صفحه نمایش بزرگ و سیستم عامل آسان، قدرتمند و پیشرفته مجهز به برنامه تنظیم حساسیت و فاصله عمليات (Teach Function) اشاره نمود که برتری قابل ملاحظه‌ای نسبت به تمام برند‌ها دارد.

اسکنر لیزری سری RSL 400 نتیجه سال‌ها تجربه و تخصص لیوز آلمان در زمینه سنسور‌های ایمنی و حفاظتی می‌باشد. فناوری فوق پیشرفته موجود در این اسکنر لیزری لیوز منجر شده است تا عملیات‌هایی نظیر حفاظت از محدوده خطرناک در خطوط تولید و محافظت از نیروی کار با بهترین کارایی و عملکرد در انواع صنایع مختلف خودروسازی، نساجی، پتروشیمی و … انجام پذیرد.

برای دریافت قیمت و خرید اسکنر لیزری لیوز می‌توانید تماس حاصل فرمایید تا لیست قیمت، کاتالوگ و مشخصات فنی تمام محصولات لیوز برای شما ارسال شود. همچنین برای خرید محصولات لیوز، می‌توانید درخواست خود را از طریق فرم موجود در صفحه اصلی سایت ارسال کنید تا اطلاعات مربوطه خدمت شما ارسال شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *