سنسور تشخیص رنگ ، کنتراست و لومینسانس لیوز

در اینجا با سنسور های تشخیص رنگ ، سنسور کنتراست و سنسور لومینسانس (Luminescence) لیوز، آشنا می‌شوید که بهترین انتخاب برای شناسایی رنگ های فسفوریک و نامریی، رنگ های استاندارد و شناسایی مارک از پس زمینه می‌باشند. این سری از سنسور های لیوز با قابلیت شناسایی هر نوع رنگ و دارا بودن استاندارد ECOLAB برای استفاده در صنایع غذایی، دارویی و سایر صنایع نیاز شما را برطرف خواهند كرد.

از ویژگی های برجسته سنسور تشخیص رنگ لیوز می توان به تنظیم خودکار حساسیت، دقت و سرعت بسیار بالا، قابلیت شناسایی تمامی رنگ ها در انواع خطوط تولید، دکمه تنظیم حالت، جنس ساختاری متنوع، اندازه بهینه، رابط کاربری یکپارچه IO-Link و … معرفی نمود که ویژگی های ذکر شده منجر به عملکرد حداکثری خطوط تولیدتان می گردد.

برند لیوز با به همراه داشتن بهترین متخصصان و دسترسی به جدیدترین تکنولوژی و دانش دنیا، تمام سنسور‌ها و محصولات خود را به آخرین فناوری روز مجهز نموده است که باعث شده است با استفاده از این سنسور ها نظیر سنسور کنتراست و سنسور لومینسانس لیوز به عملکردی بهینه و ایده آل دست پیدا می‌نمایید که وظیفه تشخیص خاصی را بر عهده دارند و یا برای برنامه‌ها و نیاز‌های خاصی در اتوماسیون صنعتی طراحی شده‌اند.

برای دریافت قیمت و خرید سنسور تشخیص رنگ، سنسور کنتراست و سنسور لومینسانس لیوز می‌توانید با ما تماس حاصل فرمایید تا لیست قیمت، کاتالوگ فارسی، مشخصات فنی تمام سری های سنسور های ویژه لیوز نظیر سنسور لومیسنس لیوز، سنسور کد رنگ لیوز (سنسور تشخیص کد رنگ) ، سنسور رنگ لیوز، سنسور مارک بین لیوز، سنسور چشم کنتراست برای شما ارسال شود. همچنین برای خرید این سنسور ها، می‌توانید درخواست خود را از طریق فرم موجود در صفحه اصلی سایت ارسال کنید تا اطلاعات مربوطه خدمت شما ارسال شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *