سنسور القایی لیوز

لیوز با ارائه سری‌هایی متنوع و گسترده از سنسور های القایی خود، هر نیازی را در زمینه شناسایی اشیاء و وسایل فلزی که قبلا دست یافتن به آن ممکن نبوده یا صرفه اقتصادی نداشته؛ اکنون میسر نموده است.

ویژگی‌های قابل توجه‌ی متمایز کننده این سری از سنسور های لیوز را می‌توان بر اساس زیر دسته‌بندی کرد:

۱- سنسور های القایی با درجه حفاظت IP 69K مناسب برای تمام صنایع به‌خصوص صنایع غذایی و دارویی می‌باشند.

۲- این سری از محصولات القایی لیوز پشتیبانی کاملی از تمام رابط‌ها و خروجی‌های رایج نظیر کانکتور M8، M12 و کابل می‌نماید.

۳- سری القایی دارای نشانگر LED است که به شما فعالیت لحظه‌ای از سنسور را نمایش می‌دهد.

۴- فناوری پیشرفته به کار رفته در سری‌های القایی محصولات لیوز آلمان آسان‌ترین روش تنظیم به همراه سریع‌ترین زمان راه‌اندازی را ارائه می‌دهند که منجر به صرفه‌جویی حداکثری در زمان شما می‌شود.

۵- دقت و حساسیت حداکثری این سنسور ها امکان شناسایی تمام فلزات حتی اشیاء فلزی با ضخامت کم را می‌دهند.

سری‌های مختلف سنسور های القایی لیوز الکترونیک با داشتن فرکانس بالا، تنوع فراوان در زمان پاسخگویی، فاصله دید وسیع، شکل ساختاری بهینه و … برای پاسخگوی بدون نقص متناسب با خواسته شما آماده فعالیت در خط تولیدتان می‌باشند. بنابراین سری القایی لیوز با قابلیت‌های برجسته ذکر شده، به دقیق ترین سنسور برای شناسایی سریع و مطمئن قطعات فلزی در اتوماسیون صنعتی تبدیل گردیده‌اند که استفاده از این سنسور ها باعث شده است تا بهترین پاسخگوی انواع نیازمندی های شما در خطوط تولید گوناگون و با شرایط محیطی مختلف باشند.

برای خرید سنسور القایی لیوز می‌توانید همین الان تماس بگیرید تا لیست قیمت، کاتالوگ فارسی، مشخصات فنی محصولات لیوز برای شما ارسال شود. همچنین برای خرید سنسور های القایی، لطفا درخواست خود را از طریق فرم موجود در صفحه اصلی سایت ارسال نمایید تا تمام اطلاعات مربوطه خدمت شما ارسال شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *