سنسور نوری لیوز

سنسور نوری لیوز از محصولات شایسته در زمینه شناسایی اشیاء، با تنوع سری‌های خود، به مطمئن‌ترین و کارآمد‌ترین سنسور اتوماسیون صنعتی تبدیل شده‌اند که سرعت، قیمت و کیفیت این محصولات باعث برتری و تمایز برند لیوز به سایر برند‌ها شده است.

از ویژگی‌های برجسته سنسور‌های نوری لیوز می‌توان به قابلیت‌های کاربردی ذیل اشاره نمود:

۱- تکنولوژی BrightVision این چشم های نوری لیوز به شما سریع‌ترین تنظیم‌بندی ممکن را با دقت حداکثری ارائه می‌نماید.

۲- توانایی تشخیص اشیاء کاملا شفاف، روغنی و … به لطف پرتوی نور قدرت‌مند موجود سنسورها.

۳- قابلیت تنظیم آسان میزان حساسیت این سنسور ها در دو سطح با دکمه Teach یا پتانسیومتر.

۴- تنوع در رابط سنسور نظیر کابل‌، سوکت M8، M12 یا سوکت کابل.

این سری از سنسور‌های نوری لیوز الکترونیک در انواع مکعبی و استوانه‌ای موجود می‌باشد که برای ارائه بهترین عملکرد متناسب با هر نوع شرایط محیطی قابل استفاده خواهند بود. همچنین سنسور های نوری لیوز با تنوع جنس بدنه، ابعاد ساختاری بهینه، عملکرد قابل اعتماد، تنوع دقت، فاصله دید وسیع، تجهیز شده توسط تکنولوژی به روز و استاندارد پرتوهای نور، اولین انتخاب در بسیاری از صنایع نظیر پتروشیمی، نساجی، خودرو سازی، بسته بندی، داروسازی می‌باشد. بنابراین لیوز با ارائه انواع چشم نوری پاسخگوی تمام نیاز‌های کاربردی شما برای تشخیص و شناسایی اشیاء مختلف می‌باشد.

سنسور فوتوالکتریک لیوز با اشکال متنوع و پرتو‌های نوری مختلف نظیر Laser , LED Red & Infrared قادر به تشخیص کلیه اجسام در محیط های کاری گوناگون می‌باشد. برند لیوز الکترونیک با ارایه طیف وسیع سنسور های خود در این زمینه، به شما یک راه حل کارآمد را پیشنهاد می‌کند.

برای خرید سنسور نوری لیوز می‌توانید تماس حاصل فرمایید تا لیست قیمت، کاتالوگ فارسی، مشخصات فنی محصولات لیوز برای شما ارسال شود. همچنین برای خرید انواع سنسور های نوری ، می‌توانید درخواست خود را از طریق فرم موجود در صفحه اصلی سایت ارسال کنید تا اطلاعات مربوطه خدمت شما ارسال شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *